Знайти периметр прямокутника 65мм і 55 мм


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова София.

Ответ:

240 мм

Пошаговое объяснение:

периметр прямокутника знаходимо за формулою 2*(a+b), де а та b - сусiднi сторони прямокутника.

Маемо а = 65, b = 55, отже 2(а+b) = 2*(65+55) = 2*120 = 240 (мм)

Отвечает Болотнова Анастасия.

Ответ:

если 65мм і 55мм це сторони, тоді:

периметр=(65+55)×2=240