1) Подайте добуток у вигляді степеня: a) 5 x³.y³;6)36a²b²; 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Браславец Данил.
Звісно, ось відповіді у вигляді ступеня:

a) 5x³y³ = 5(x³)(y³) = 5x^(3+3)y^(3+3) = 5x⁶y⁶

b) 36a²b² = 6²(a²)(b²) = 6²a^(2+2)b^(2+2) = 36a⁴b⁴