Задача. Восени в саду родина посадила 7 рядів малини по 10 кущів у кожному ряду і 4 ряди смородини

по 6 кущів. На скільки менше посадили кущів смородини, ніж малини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Максим.

Ответ:

На 46 кущів

Пошаговое объяснение:

10 * 7 = 70(кущів)

4 * 6 = 24(Кущів)

70 - 24 = 46

Отвечает Канзычаков Данил.
7*10 = 70 - всього посадили малини
4*6 = 24 - всього посадили смородини

70-24 = 46

Відповідь: смородини посадили на 46 кущів менше