2. Знайди число: а) 2% якого дорівнюють 37; в) 23 % якого дорівнюють 18,4; б) 25% якого дорівнюють

5,2; г) 120% якого дорівнюють 45,6​

Ответы на вопрос

Отвечает Аксенов Дмитрий.

Ответ:

нижче

Пошаговое объяснение:

Для знаходження чисел в кожному з цих випадків, використовуємо формулу відсотка:

а) 2% від числа дорівнює 37.

Нехай x - число, якого ми шукаємо. Ми можемо записати це як рівняння:

2% від x = 37

Або у вигляді десяткових дробів:

0,02 * x = 37

Тепер поділимо обидві сторони на 0,02, щоб знайти x:

x = 37 / 0,02

x = 1850

б) 23% від числа дорівнює 18,4.

Нехай y - число, якого ми шукаємо. Ми можемо записати це як рівняння:

23% від y = 18,4

Або у вигляді десяткових дробів:

0,23 * y = 18,4

Тепер поділимо обидві сторони на 0,23, щоб знайти y:

y = 18,4 / 0,23

y = 80

в) 25% від числа дорівнює 5,2.

Нехай z - число, якого ми шукаємо. Ми можемо записати це як рівняння:

25% від z = 5,2

Або у вигляді десяткових дробів:

0,25 * z = 5,2

Тепер поділимо обидві сторони на 0,25, щоб знайти z:

z = 5,2 / 0,25

z = 20,8

г) 120% від числа дорівнює 45,6.

Нехай w - число, якого ми шукаємо. Ми можемо записати це як рівняння:

120% від w = 45,6

Або у вигляді десяткових дробів:

1,2 * w = 45,6

Тепер поділимо обидві сторони на 1,2, щоб знайти w:

w = 45,6 / 1,2

w = 38