Записати чсло обернене до числа: 15;1;2 3/7


Ответы на вопрос

Отвечает Абылаи Ордабек.
Число, обернене до іншого числа, можна знайти, взявши зворотню величину (обернену) цього числа. Зворотне число (число, обернене до числа) обертається таким чином, щоб добуток числа і його зворотного числа дорівнював одиниці.

1. Для числа 15:
Зворотне число = 1/15.

2. Для числа 1:
Зворотне число = 1.

3. Для числа 2 3/7:
Спершу перетворимо змішану дріб на звичайний дріб: 2 3/7 = 17/7.
Зворотне число = 1 / (17/7) = 7/17.

Отже, числа, обернені до заданих чисел, є наступними:
1. 1/15
2. 1
3. 7/17