Знайдіть п’ятий член геометричної прогресії,якщо b1=-2 i q=1/2 Срочнооооо


Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Феликс.
B5=b1*q^4
b5=-2*(1/2)^4
b5=-1/8