Перший член геометричної прогресії b1=3, а знаменник g=2.g=2. Знайти п'ятий член геометричної

прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Лащенков Саша.

Ответ:

48

Пошаговое обьяснение:

в1=3

g=2

Найти в5

По формуле вn=b1*g^(n-1) находим:

в5=3*2^(5-1)=3*2^4=3*16=48