Розв'яжи рівняння x + 4 5/14 = 9 11/21 та за потреби скоротити результат. ПОМОГИТЕ​


Ответы на вопрос

Отвечает Земляникин Кирилл.

Ответ:

x+4\frac{5}{14} =9\frac{11}{21} \\ \\ x=9\frac{11}{21} -4\frac{5}{14}\\ \\  x=9\frac{22}{42} -4\frac{15}{42}\\ \\ x=5\frac{7}{42} \\ \\ x=5\frac{1}{6}

Пошаговое объяснение: