1)5 \%;4 1 6 \%; 13 1/3% * 44 4/9 \%y дробу; вигляді звичайного​


Ответы на вопрос

Отвечает Николенко Настя.

Ответ:

1) Щоб виразити відсотки у вигляді звичайних дробів, ми ділимо числа на 100 і спрощуємо:

5% = 5/100 = 1/20

4 1/6% = (4 + 1/6)% = (4 + 1/6)/100 = (24/6 + 1/6)/100 = 25/6/100 = 25/600

13 1/3% = (13 + 1/3)% = (13 + 1/3)/100 = (39/3 + 1/3)/100 = 40/3/100 = 40/300

44 4/9% = (44 + 4/9)% = (44 + 4/9)/100 = (396/9 + 4/9)/100 = 400/9/100 = 400/900

Пошаговое объяснение: