Довжина прямокутника – 20 см, а ширина складає 3/5 від довжини.Обчисли периметр прямокут. МОЖНО

УСЛОВИЯ ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Ксюша.

Ответ:

Ширина= 20×3/5=12 см

Периметр=20×2+12×2=64 см

Пошаговое объяснение:

0 1