ТЕРМІНОВО)))) Задача 1)))) Ширина прямокутника 3см, а йогоплоща - 48см2. Обчисли периметр

прямокутника??? Задача2))) Ціна хустки становить 1/6 від 480грн, а ціна шарфа - 3/8 ціни хустки. На скільки гривень хустка джорожча, ніж шарф??? 18546+(3721-1026/38)= х/5=2034 Ширина прямокутника дорівнює 4см, довжина-9см. Який периметр прямокутника? Яку частину становить 1кг від 1ц?? ТЕРМІНОВО БУДЬЛАСКА І З ПОЯСНЕННЯМ))))))))

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Виктор.
1 задача
48:3=16 см длина
(16+3)*2=32+6=38 см периметр