На математичному турнірі три команди разом розв'язали 36 задач. Перша команда розв'язала на 6 менше

від кількості задач, які розв'язали перша і друга команда разом. Скільки задач розв'язала кожна команда?​

Ответы на вопрос

Отвечает Petrashchuk Nadia.

На математичному турнірі три команди разом розв'язали 36 задач. Перша команда розв'язала на 3 задачі менше від другої, а третя на 6 задач менше від кількості задач, які розв'язали перша і друга команда разом. Скільки задач розв'язала кожна команда?​

Ответ:

9 задач, 12 задач, 15 задач.

Пошаговое объяснение:

Нехай перша і друга команда разом розв"язали х задач, тоді третя команда розв"язала х-6 задач.

х+х-6=36

2х=42;  х=21

Третя команда розв"язала 21-6=15 задач

Перша і друга команди разом розв"язали 21 задачу, при чому перша розв"язала на 3 задачі менше від другої.

Нехай перша команда розв"язала у задач, тоді друга у+3 задачі.

у+у+3=21;  2у=18;  у=9

Перша команда розв"язала 9 задач друга 9+3=12 задач.