На контрольній роботі з математики 20 % учнів розв'язали по 1 задачі , а решта 24 учні розв'язали

хоча б по 2 задач I. Скільки учнів писали контрольну роботу ? 2. Скільки учнів розв'язали по 2 задачі , якщо кількості учнів , що розв'язали по 2 , по З. по 4 і по 5 задач . утворюють арифметичну прогресію з різницею d=-4 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Shahbazyan Arsen.

1) Скільки учнів писали контрольну роботу?100-20=80% учнів вирішили хоча б по 2 задачи24:80*100=30 учнів писали контрольну.2) Скільки учнів вирішили за 2 задачиd=2 разницап=4 Sn=24 ученикаЅп=(2a₁+d(n-1))*n/224=(2a₁+2*3)*22a₁+6=122a₁=6a₁=3 учні вирішили за 2 задачиОтвет 30 учнів писали контрольну, 3 учні вирішили по 2 задачі