Шкільна ділянка має форму прямокутника, розміри якого 10 м і 15 м. Посередині неї облаштували

спортивний майданчик так, що навколо нього утворилася доріжка завширшки 1 м. Яка площа спортмайданчика? тільки з умовою

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Відповідь:

10-1=9м це нехай буде ширина

15-1=14 це нехай буде довжина різниці немає

9×14=126

Відповідь:126 площа спорт майданчика

Покрокове пояснення:

Надіюсь пмогла:)