Власна швидкість теплохода дорівнює 20% км/год, швидкість течії річки 13 км/год. Знайдіть швидкість

теплохода за течією річки та його швидкість проти течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Лугіна Аня.

Пошаговое объяснение:

1) 20 + 13 = 33 (км/ч) - скорость теплохода по течению реки

2) 20 - 13 = 7 (км/ч) - скорость теплохода против течения реки