Помогите СРОЧНО решить мини задачу! : Задумали число,якщо до нього додати 27 і від суми відняти 85,

то отримаємо 48.

Ответы на вопрос

Отвечает Севрюкова Ирина.
Невідоме число позначимо за Х, тоді складемо рівняння:
х+27-85=48
х+27=48+85
х+27=133
х=133-27
х=106

Перевіримо: 106+27-85, то отримаємо 48!