На координатной прямой отметьте точки Х (-4) и Ү (6). Найдите координату точки Е, которая делит

отрезок ХҮ в отношении 3:2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козырева Маша.

Ответ:

Спочатку знайдемо координати точок, які ділять відрізок ХҮ відповідно до даного відношення. Нехай Е - точка, яка ділить відрізок ХҮ відношенні 3:2, тоді:

x(E) = (2*x(Х) + 3*x(Ү)) / 5 = (2*(-4) + 3*6) / 5 = 2

Отже, координата точки Е дорівнює 2. Таким чином, точка Е знаходиться на відстані 2 одиниці від початку координатної прямої, лежить між точками Х і Ү, і ділить відрізок ХҮ в даному відношенні 3:2.

Пошаговое объяснение: