На канале Полины 56 видео а на канале Максима на 1/4 більше. Скільки відеога каналі Максима? На

скільки більше відео буде на каналі Максима, ніж на каналі Поліни, якщо хлопчик завантажить ще 1/5 від кількості відео, які в нього вже є?

Ответы на вопрос

Отвечает Чеблукова Настя.

Ответ:

на каналі Максима буде на 28 відео більше

Пошаговое объяснение:

Нехай на каналі Поліни є 56 відео.

На каналі Максима 1/4 більше відео, ніж на каналі Поліни.

1/4 від кількості відео на каналі Поліни: (1/4) * 56 = 14 відео.

Отже, на каналі Максима є 56 + 14 = 70 відео.

Тепер хлопчик завантажить ще 1/5 від кількості відео, які в нього вже є.

1/5 від кількості відео на каналі Максима: (1/5) * 70 = 14 відео.

Отже, кількість відео на каналі Максима після завантаження: 70 + 14 = 84 відео.

Різниця у кількості відео між каналом Максима і Поліни після завантаження: 84 - 56 = 28 відео.

Отже, на каналі Максима буде на 28 відео більше, ніж на каналі Поліни після завантаження.