Укажіть проміжок, якому належить корінь рівняння 0,5(х-4)=1,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Кичеева Аня.

Ответ:

х=7

Пошаговое объяснение:

0,5(x-4)-1,5

0,5х - 0,5*4=1,5

0,5 х =1,5+ 2

0,5 х= 3,5

x=3,5*2

х=7