СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА 3) Сторона основи правильноï чотирикутної піраміди 5см, а апофема 8см. Знайти

площу бічної поверхні піраміди. а) 80см2 б) 160см² в) 40см² г) 200см² ​

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Даниил.

Ответ:

Для знаходження площі бічної поверхні чотирикутної піраміди необхідно знайти периметр основи та апофему.

Периметр основи можна знайти, помноживши довжину сторони основи на 4:

Периметр = 4 * сторона основи = 4 * 5см = 20см.

Апофема - це відстань від вершини піраміди до середини однієї зі сторін основи. В даному випадку апофема дорівнює 8см.

Площа бічної поверхні піраміди може бути знайдена за формулою:

Площа бічної поверхні = (периметр * апофема) / 2 = (20см * 8см) / 2 = 160см².

Отже, правильна відповідь - б) 160см².

надіюсь це те що ти хотів!

Отвечает Шнырёва Кристина.

Ответ: 80 см².

Пошаговое объяснение:

Периметр основания Р = 4а = 4*5 = 20 см.

Апофема по заданию равна А = 8 см.

Площа бічної поверхні піраміди Sбок = (1/2)РА = (1/2)*20*8 = 80 см².