Нарисуйте прямоугольник, назовите одну сторону a, другую сторону назовите a+10; тогда длина

окружности равна u= a + (a+10) + a + (a+10). Длина окружности 60 см, значит 60 = а + (а+10) + а + (а+10). Решите уравнение!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Рома.

Ответ:

Звісно, ось прямокутник, як ви описали:

```

_________

| a | 10

|_______|

a

```

У рівнянні, яке ви навели, ви використовуєте довжину окружності (u), яка обчислюється як сума всіх чотирьох сторін прямокутника. Давайте розв'яжемо рівняння:

60 = a + (a + 10) + a + (a + 10).

Спростимо його:

60 = 4a + 20.

Тепер віднімемо 20 з обох сторін:

60 - 20 = 4a,

40 = 4a.

Поділимо обидві сторони на 4:

40 / 4 = 4a / 4,

10 = a.

Тепер ми знайшли значення a. Щоб знайти другу сторону (a + 10), додайте 10 до a:

a + 10 = 10 + 10 = 20.

Отже, одна сторона прямокутника дорівнює 10 см, а інша - 20 см, як ви описали в своєму рівнянні.