Розв'яжіть рівняння (5/12-х)+3/5=13/20допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лим Томирис.

(\frac{5}{12} -x)+\frac{3}{5} =\frac{13}{20} \\ \frac{5}{12} -x+\frac{3}{5} =\frac{13}{20} \\ \frac{61}{60} -x=\frac{13}{20} \\ -x=\frac{13}{20} -\frac{61}{60} \\ -x=\frac{11}{30} \\ x=\frac{11}{30}