Б) (15a-13)+(18а+16),. При а=1;2 3 Помогите мне пожалуйста срочно нужно


Ответы на вопрос

Отвечает Гильманова Алия.

Для обчислення виразу (15a-13)+(18a+16), спочатку підставимо значення a і обчислимо вираз для кожного значення a.

При a = 1:

(15 * 1 - 13) + (18 * 1 + 16) = (15 - 13) + (18 + 16) = 2 + 34 = 36

При a = 2:

(15 * 2 - 13) + (18 * 2 + 16) = (30 - 13) + (36 + 16) = 17 + 52 = 69

При a = 3:

(15 * 3 - 13) + (18 * 3 + 16) = (45 - 13) + (54 + 16) = 32 + 70 = 102

Отже, коли a = 1, вираз (15a-13)+(18a+16) дорівнює 36.

Коли a = 2, вираз (15a-13)+(18a+16) дорівнює 69.

Коли a = 3, вираз (15a-13)+(18a+16) дорівнює 102.