8×23-(41-32)×5+27÷9-9


Ответы на вопрос

Отвечает Аблизова Карина.

Давайте вирішимо це вираз крок за кроком:

   Спершу обчислімо вираз у дужках:

   41 - 32 = 9

   Тепер маємо:

   8 × 23 - 9 × 5 + 27 ÷ 9 - 9

   Далі виконаємо множення і ділення зліва направо:

   8 × 23 = 184

   9 × 5 = 45

   27 ÷ 9 = 3

   Підставимо ці значення назад у вираз:

   184 - 45 + 3 - 9

   Тепер виконаймо додавання і віднімання зліва направо:

   184 - 45 = 139

   139 + 3 = 142

   142 - 9 = 133

Отже, кінцевий результат виразу дорівнює 133.