Розв’яжи задачу: Між шкільними бібліотеками поділили 96 тлумачних і 144 орфографічних словників

української мови. Скільки було шкіл, якщо відомо, що їх не менше ніж 25, і всі школи отримали однакові комплекти зі словників двох видів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кристальская Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладаємо на прості множники:

96 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 3

144 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 3

НСД (96; 144) = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 = 48

48 шкіл

96 : 48 = 2 - словаків отримала

кожна школа

144 : 48 = 3 (орфографічних ) словаків отримала кожна школа.

відповідь. 48 шкіл