Між трьома школами розподілили 350 тлумачних словників української мови, причому в першу школу

відправили у 2 рази більше словників, ніж у другу, а в третю - на 150 словників більше, ніж у другу. Скільки словників відправили в кожну школу?

Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.
Відправили у другу школу х
Відправили у першу 2х
відправили у третю х+150
всього 350
складаємо рівняння
х+2х+х+150=350
4х+150=350
4х=350-150
4х=200
х=200:4
х=50 словників у другу школу
50*2=100 у першу
50+150=200 у третю
==========================