Сторона AB прямокутника ABCК у чотири рази більша за сторону BC . Знайдіть сторони прямокутника

його периметр 80 см

Ответы на вопрос

Отвечает Tulova Alexsandra.

Ответ:8 см

Пошаговое объяснение: 1)АВ=4х, ВС=х

2) АВ=КС=х4, АК=ВС=х

3)х4+х+х4+х=80(см)

10х=80

х=8(см)