на одній машині 3 1/8 т вантажу , а на другій на 3/4 менше. Скільки тонн вантажу на двох машинах?

Повна відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Настя.

Ответ:

На першій машині 3 1/8 тонн вантажу, а на другій на 3/4 менше.

Знайдемо 3/4 менше вантажу від 3 1/8 тонн:

3/4 * 3 1/8 = (3/4) * (25/8) = 75/32 тонни.

Тепер візьмемо вантаж на другій машині, віднявши цю різницю від вантажу на першій машині:

3 1/8 - 75/32 = (25/8) - (75/32).

Для виконання віднімання нам потрібно знайти спільний знаменник:

Знаменник першого дробу - 8, знаменник другого дробу - 32.

Ми можемо перетворити 8 на 32, помноживши на 4. Таким чином, перший дріб виглядає так:

(25/8) * (4/4) = (100/32).

Тепер віднімемо один дріб від іншого:

(100/32) - (75/32) = (100 - 75) / 32 = 25/32 тонни.

Отже, на другій машині є 25/32 тонни вантажу.

Тепер додамо вантаж на обох машинах:

3 1/8 + 25/32.

Знайдемо спільний знаменник, помноживши перший дріб на 4/4:

(25/8) * (4/4) = (100/32).

Тепер ми можемо додати обидва дроби:

(100/32) + (25/32) = 125/32.

Отже, на обох машинах разом є 125/32 тонни вантажу, або приблизно 3,90625 тонни

Отвечает Гринченко Екатерина.

Ответ:

5 1/2 т

Пошаговое объяснение:

1) 3 1/8 - 3/4 = 2 9/8 - 6/8 = 2 3/8 (т) - груза на 2 грузовике

2) 3 1/8 + 2 3/8 = 5 4/8 = 5 1/2 (т) - груза на двух грузовиках