Спростіть вираз і обчислить його значення 54a-39a, a=26 18m-5m+7m,m=394 19z-12z+33z-14,z=82

помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Барбаян Дойна.

1) Спростимо вираз 54a - 39a, a=26:
54a - 39a = (54 - 39) * 26 = 15 * 26 = 390

Значення виразу при a=26 дорівнює 390.

2) Спростимо вираз 18m - 5m + 7m, m=394:
18m - 5m + 7m = (18 - 5 + 7) * 394 = 20 * 394 = 7880

Значення виразу при m=394 дорівнює 7880.

3) Спростимо вираз 19z - 12z + 33z - 14, z=82:
19z - 12z + 33z - 14 = (19 - 12 + 33) * 82 - 14 = 40 * 82 - 14 = 3280 - 14 = 3266

Значення виразу при z=82 дорівнює 3266.