Діти розраховували виготовити 40 годівничок для птахів. Але перевиконали це завдання на 15%.

Скільки годівничок виготовили діти? СРОЧНОО​

Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Екатерина.

Тааак, діти розраховували виготовити 40 годівничок, але перевиконали завдання на 15%. Щоб знайти кількість годівничок, які вони фактично виготовили, потрібно додати до початкової кількості (40 годівничок) 15% цієї кількості.

Спершу, знайдемо 15% від 40:

15% від 40 = 0.15 * 40 = 6

Тепер потрібно додати це значення до початкової кількості:

40 (початкова кількість) + 6 (15% від 40) = 46

Отже, діти виготовили 46 годівничок.

Найкраща відповідь, будь ласка)