Рибалка упіймав рибу. Її хвіст має масу 1 кг, а голова як хвіст і половина тулуба. Тулуб має масу,

як голова і хвіст. Яка маса рибини?

Ответы на вопрос

Отвечает Красько Тарас.
Тулуб - х
голова=1+0.5х
тулуб =1+1+0.5х=2+0.5х
х=2+0.5х
х-0.5х=2
0.5х=2
х=2:0.5
х=4 кг - тулуб
голова = 1+0.5*4=3 кг
1+4+3=8 кг