Зведіть многочлен до стандартного вигляду і вкажіть його степінь: 1) 3a²b³ - ab³ - a³a - a²b² · b

+ 0,5ab2b² + 4ab · 0,5ab2; . 1; 2) 7x 2y³- 5x · 3xy · (-x) + y · (−14xy) – 3yx · 4y². 2

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 3a²b³ - ab³ - a³a - a²b² · b + 0,5ab2b² + 4ab · 0,5ab2=

= 3а²b³- ab³ - a⁴ - a²b³+ ab³ + 4a²b²= 2a²b³+4a²b²

2) 7x 2y³- 5x · 3xy · (-x) + y · (−14xy) – 3yx · 4y²=

= 14xy³+15x³y -14xy² - 12xy³= 15x³y - 14xy² + 2xy³