книжку обсягом 96 сторінок тимур прочитав за два дні у перший день було прочитано 7 частин а у

другий 5 частин . Скільки щодня читав Тимур

Ответы на вопрос

Отвечает Шагиев Денис.

Відповідь:7+5=12ч всього частин

96:12=8ст в 1 частині

8*7=56ст першого дня

8*5=40ст другого дня

Покрокове пояснення: