2. На одній полиці було 18 книг і стільки ж на другій, а на третій — у 4 рази менше, ніж на першій

і другій разом. Скільки книг на третій полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбаков Максим.

Ответ:

1)18+18=36

2)36:4=9

відповідь:на третій полиці 9 книг.

Отвечает Голованова Алина.

Відповідь:9

Покрокове пояснення:18*2=36 - на першій і другій полиці

36/4=9 - на третій полиці