Складіть числовий вираз для розв'язування здачі та знайдіть його значення. 1 На першій полиці

книжкової шафи стоять 24 книги, на другій на 14 книг менше, ніж І на першій, на третій у 2 рази більше книг, ніж на другій, а на четвертій — книг стільки, скільки на другій полиці. Скільки книг на чотирьох полицях разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нухтархан Айгерім.

Ответ:

89 книг на всех полках.

Пошаговое объяснение:

24 - 14 = 10 на второй полке

14 * 2 = 28 на третьей полке

24 + 10 + 28 + 28 = 89 на всех полках