4. Розв'яжи задачу. У класі 30 учнів. Скількома способами можна поділити клас на команди так, щоб

у кожній команді учнів було порівну

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Яна.

Ответ: 6 способів

Пошаговое объяснение:

30:2=15 ( дві команди по 15 учнів)

30:15=2 (п*тнадцять команд по 2 учні)

30:5=6 (п*ять команд по 6 учнів)

30:6=5 ( шість команд по 5 учнів)

30:3=10 ( три команди по 10 учнів)

30:10=3 ( десять команд по три учні)