Після того, як у магазині продали до обіду 140 кт фруктів, а після обіду -y 3 разів більше, у

магазині залишилося 234 кг фруктів. Скільки кілограмів фруктів було у магазині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Крупеников Семён.

Ответ:

Необхідно знайти кількість фруктів у магазині спочатку.

Позначимо цю кількість як "х".

Після продажу до обіду залишиться (х - 140) кг фруктів.

Після обіду залишиться 3 рази більше, тому після обіду залишиться 3(х - 140) кг фруктів.

За умовою задачі, після обіду залишилося 234 кг фруктів:

3(х - 140) = 234

Розкриваємо дужки:

3х - 420 = 234

Додаємо 420 до обох боків рівняння:

3х = 654

Ділимо обидва боки на 3:

х = 218

Отже, у магазині спочатку було 218 кг фруктів.

Отвечает Вишневская Анастасия.

Пошаговое решение:

x + 280 кг = 234 кг

Вычтем 280 кг с обеих сторон:

x = 234 кг - 280 кг

x = -46 кг

Ответ:

Первоначальное количество фруктов в магазине составило -46 кг, однако этот ответ является ложным, так как невозможно иметь отрицательное количество фруктов, что означает ошибку или недостаток информации (В Украинских учебниках часто ошибки в заданиях).