3) Задача. В перший день туристи пройшли 11км, у другий день на 4км менше, ніж у перший. Скільки км

тристи пройшли за два дні разом. 4) Периметр прямокутника дорівнює 88см. Знайдіть його ширину, якщо довжина дорівнює 24см. 5) У трикутнику АВС кут А дорівнює 45°, кут В дорівнює 65°. Знайдіть градусну міру кута С.

Ответы на вопрос

Отвечает Воинова Ярослава.

Ответ:

3) 11-4=7 км пройшли 2 дня

11+7=18 км пройшли за 2 дні

4)88-(24+24)=40 це ширина двох сторін

40÷2 = 20 ширина одної сторони

5)45 +65 = 110° градусна міра кута С