чкись товар коштував 500 грн потім ціну на нього збільшили на 10%, а потім зменшили на 10% якою

стала ціна в підсумку​

Ответы на вопрос

Отвечает Ангеляну Элла.

Ответ:

1) 500÷100×10=50(грн) 10%

2)500+50=550(грн) коли збільшили

3) 550-50=500(грн) коли змешшили

Пошаговое объяснение: