Зведіть до найменшого спільного знаменника дроб 17/96 срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Аля.

Ответ:

289/3264.

Пошаговое объяснение:

96 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3

17 = 17
НСК(17, 96) = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 * 17 = 3264
НСЗ для числа 96 - це 3264
(17/96) * (1/1) = (17/96) * (17/17)
(17/96) * (17/17) = 289/3264