Запиши десятковий дріб у вигляді звичайного дробу: 0,75.1,02.0,187​


Ответы на вопрос

Отвечает Голдобина Екатерина.

Ответ: 0,75 = 3/4; 1,02 = 51/50; 0,187 = 187/1000.

Пошаговое объяснение: