У магазині привезли 130 кг динь ,а кавунів в тричі більше.Скільки усього кілограм динь і кавунів

привезли у магазин?​
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Стаховский Сергей.

Ответ:

У магазині привезли 130 кг динь, а кавунів в три рази більше.

Таким чином, кількість кавунів дорівнює 130 кг * 3 = 390 кг.

Усього привезли динь і кавунів:

130 кг (дині) + 390 кг (кавуні) = 520 кг.

Отже, у магазин привезли усього 520 кілограмів динь і кавунів.

Отвечает Симонова Милана.

Розв'язання

1) 130 (кг) * 3 = 390 кг

2) 390 + 130 = 520 кг

Відповідь: В магазин привезли усього 520 кілограмів динь і кавунів разом.

Пошаговое объяснение:

У магазин привезли 130 кг динь, а кавунів в три рази більше, тобто:

Кількість кавунів = 130 кг динь * 3 = 390 кг кавунів

Усього привезли:

130 кг динь + 390 кг кавунів = 520 кг фруктів (динь і кавунів).