Завдання №288 9 y трьох ящиках було 36 кг груш. У першому та другому 16 ящиках було 28 - кг груш, а

в першому та третьому - 8 Скільки кілограмів груш було в кожному ящику? - 3 24 - kr. 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Миля.

Ответ:

  1. 36-28=8 кг — у третьому ящику
  2. 8-8= 0 кг — у першому ящику
  3. 28-0 = 28 кг — у другому ящику
Отвечает Жубандыкова Аяулым.

1. 36-28=8 кг - у третьому ящику

2. 8-8=0 кг - у першому ящику

3. 28-0 = 28 кг — у другому ящику