По стежці бігло 15 чорних і з рудих мурах. У скільки разів менше рудих мурах, ніж чорних? На

скільки більше чорних мурах, ніж рудих? Скільки всього ніг у цих мурах?

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Анатолий.

Ответ:

15:3=5. У 5 разів рудих мурах менше ніж чорних

15-3=12. чорних мурах на 12 більше ніж рудих

про ноги ти нічого не сказав(ла)

Отвечает Денежкин Иван.

ответ- 210

Щоб знайти, у скільки разів менше рудих мурах, ніж чорних, потрібно дізнатися відношення кількості рудих мурей до кількості чорних мурей. Якщо представити це відношення у вигляді дробу, то отримаємо:

Кількість рудих мурей / Кількість чорних мурей

Якщо відомо, що чорних мурей 15, а рудих мурей також 15, то відношення буде:

15 / 15 = 1

Отже, рудих мурей у скільки разів менше, ніж чорних - це 1 раз, тобто їх кількість однакова.

Щоб знайти, на скільки більше чорних мурей, ніж рудих, можемо використати той самий принцип. Відношення кількості чорних мурей до кількості рудих мурей буде таке:

Кількість чорних мурей / Кількість рудих мурей

Якщо кількість чорних мурей 15 і кількість рудих мурей 15, то відношення залишається таким:

15 / 15 = 1

Отже, кількість чорних мурей на 1 раз більше, ніж рудих, тобто на скільки більше - це 1 раз.

Щоб знайти кількість ніг у цих мурах, можна використати правило, що чорні мурахи мають 6 ніг кожна, а руді мають 8 ніг кожна. Ми знаємо, що є 15 чорних мурей і 15 рудих мурей. Отже, загальна кількість ніг цих мурах буде:

(Кількість чорних мурей * Кількість ніг у чорних мурах) + (Кількість рудих мурей * Кількість ніг у рудих мурах)

= (15 * 6) + (15 * 8)

= 90 + 120

= 210

Отже, загальна кількість ніг у цих мурах складає 210 ніг.