По стежці бігло 15 чорних і 5 рудих мурах скільки всього ніг у цих мурах?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Миша.

Ответ:

120 ніг

Пошаговое объяснение:

Чорних - 15 мурах

Рудих - 5 мурах

Всього ніг - ?

У мурах по три пари ніг , тобто всього :

3*2 = 6 ніг  у однієї мурахи.

Всього мурах було :

15 + 5 = 20 мурах

Знайдемо скільки всього ніг було у всіх мурах :

20 * 6 = 120 ніг