У зоомагазині було 50 хом'яків 26 коричневих 14 чорних і кілька рудих скільки рудих хом'яків було у

зоомагазині допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Егор.

4

26+14=40(хом'яів) коричневих+чорних

50-40=10(хом'яків) рудих