У вазу з цукерками додали 18 цукерок а потім ще двічі по 20 цукерок.Після того як з вази взяли 15

цукерок там залишилося 53 цукерки. Скільки цукерок було спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Артём.
Такие задачи решаются с конца
53+15=68
68-40=28
28-18=10 конфет було спочатку