Запиши відсотки у вигляді нескоротного дробу. 45,4 % =


Ответы на вопрос

Отвечает Прядко София.

Ответ:

227/500

Пошаговое объяснение:

45,4% = 45,4 : 100 = 454/10 * 1/100 = 454/1000 = 227/500

Отвечает Торощина Кристина.

45,4 % = 45,4 / 100 = 454 / 10 * 1 / 100 = 454 / 1000 = 227 / 500

Отже, 45,4 % у вигляді нескоротного дробу дорівнює 227 / 500.