317. Перевір, що: 1) 4/9 = 0,444 ... ;2) 5/11 = 0,4545 ... ;3) 1/3 = 0,(3) ;4) 16/33 =

0,(48).ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА ДАЮ 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Идигова Сабина.

Пошаговое объяснение:

4/9 = 0,4444... = 0,(4)

5/11 = 0,4545... 0,(45)

1/3 = 0,3333... = 0,(3)

16/33 = 0,4848... = 0,(48)

Отвечает Кучеренко Маша.

1) 4/9 = 0,444 ...

4/9 = 0,444444..., де 444... - це нескінченна періодична дріб з періодом 4.

2) 5/11 = 0,4545 ...

5/11 = 0,454545..., де 4545... - це нескінченна періодична дріб з періодом 45.

3) 1/3 = 0,(3)

1/3 = 0,333333..., де 3333... - це нескінченна періодична дріб з періодом 3.

4) 16/33 = 0,(48)

16/33 = 0,484848..., де 4848... - це нескінченна періодична дріб з періодом 48.

Всі твердження є вірними.