Даю 20 балов. Знайди координату точки М якщо точка М середина відрізку КН К= (-6) Н = (-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Слесаренко Валерия.

Ответ:

Для знаходження координати точки М, яка є серединою відрізка КН, можна скористатися формулою середини відрізка:

xм = (xк + xн) / 2

yм = (yк + yн) / 2

У нашому випадку, координати точки К дорівнюють (-6, 0), а координати точки Н дорівнюють (-1, 0). Підставляємо ці значення в формулу:

xм = (-6 + (-1)) / 2 = (-7) / 2 = -3.5

yм = (0 + 0) / 2 = 0 / 2 = 0

Таким чином, координата точки М буде (-3.5, 0).